Tandarts voor orthodontie in Noord-Holland

351 tandartsen in Noord-Holland noemen orthodontie in hun eigen gegevens, verspreid over 55 plaatsen. Hieronder staan ze per plaats.

Tiener met een beugel bij de orthodontist

Plaatsen in Noord-Holland

Tandartsen voor orthodontie per plaats

Amsterdam 80

Lassus DentistsLassusstraat 90204713137
Lassus TandartsenStadionplein 1250202104007
Lassus DentistsKeizersgracht 1320204221912
Tandartsjordaan.nl B.V.Westerstraat 1760206121243
Tandartspraktijk De LiefdeRietwijkerstraat 520206140053
0900DENTIST & 0900IMPLANT B.V.Lijnbaansgracht 162 & 1640204722041
Dental Practice StadhouderskadeStadhouderskade 920206627259
Amstel DentalWibautstraat 1720207235353
De Amsterdamse TandartsNieuwe Prinsengracht 112 O0206257094
Dental Centrum Amsterdam NoordNieuwendammerstraat 40206343388
T.T.H. van Wou B.V.Van Woustraat 2090206629485
iSmile Tandarts Amsterdam WestHoofdweg 5760202184257
Tandartspraktijk West 5 Modern Dental CareSlotermeerlaan 690204473489
DentalZorgDistelplein 160206352666
Tandartspraktijk RivierenbuurtMerwedeplein 530206622663
Tendens tandartsenTesselschadestraat 1C0206643888
The Dentist practiceZeilstraat 600206150315
Tandartsenpraktijk Amsterdam-NoordGentiaanstraat 210206341575
Dental Center AmsterdamTroelstralaan 3010206134252
Amsterdam Center for Cosmetic DentistryBurgemeester Vening Meineszlaan 660206131411
Tandartspraktijk De Zuidas in Amsterdam Oud-ZuidPieter Baststraat 25 H0206724747
TandHart - Amsterdam Noord dental clinicAmerbos 4130854837300
Tandartspraktijk SlotermeerSlotermeerlaan 105 C0204534908
Tandartspraktijk MinervaHändelstraat 10206620385
Dentique ClinicsSumatrastraat 2080854837300
The Dentist AmsterdamCornelis Krusemanstraat 230205286560
Tandartsenpraktijk Liem-MichaelMurillostraat 10206737502
Tandartspraktijk AlexanderEerste Constantijn Huygensstraat 26 A0623254288
Syrec TandartsenK, Kon. Wilhelminaplein 130206170151
iSmile Tandarts Amsterdam ZuidLutmastraat 150206751389
Tandartspraktijk ApolloMemlingstraat 90206738114
Tandartspraktijk SloterdijkRadarweg 4780207009825
Qyom TandartspraktijkWillemsstraat 24, a30206235550
Tandarts LiemAlbatrospad 320206342590
Mondzorg AmsterdamPostjesweg 1340206143072
Zee Care Dental | Tandarts Amsterdam ZeeburgereilandFaas Wilkesstraat 1030207600070
Tandarts Scheldebuurt (voorheen Fletterman)Rooseveltlaan 650206643704
Tandartspraktijk WesterparkWaterspiegelplein 600206829424
Modern Dental CareDomselaerstraat 82-860206941934
Qualident Tandartspraktijk AmsterdamSumatrakade 10030202612276
Tandarts LeidsepleinZieseniskade 200206255930
Tandartsenpraktijk KoninginnewegKoninginneweg 1500206712141
Tandartspraktijk RijkseC. van Eesterenlaan 303-3110207059515
Tandartspraktijk C.E. PrinszeTussen Meer 90-A0206106155
Tandartspraktijk aan de HogewegHogeweg 52 h0206650489
De Amsterdamse Tandarts RivierenbuurtUiterwaardenstraat 2120204282422
Mondzorg CalandPieter Calandlaan 11290206672996
Tandartsencentrum Amsterdam NoordDistelweg 2310206370660
Tandarts Amsterdam-Zuid (Gudde & Van Nederpelt)Beethovenstraat 10206792054
Tandartsenpraktijk Amsterdam Oud-WestAgatha Dekenstraat 2HS0206124007
Tandartspraktijk HartmanGerrit van der Veenstraat 1260204712411
Tandartspraktijk Luiksingel Nieuw SlotenLuiksingel 10206694545
Tandartsen RooseveltlaanRooseveltlaan 1180206642331
Dental Care OostTweede Oosterparkstraat 274-C0206948327
Jeugdtandverzorging AmsterdamDerkinderenstraat 530206166332
Studentist Amsterdam RoeterseilandNieuwe Achtergracht 1290202610958
Dental clinic MilletstraatMilletstraat 280206798671
Tandarts MuijsersStadionkade 1010206762576
Tandartspraktijk de HortusJonas Daniël Meijerplein 520204204052
Tandartsenpraktijk Van de Veer - ZuidasZuid, Gustav Mahlerplein 1160206623071
Dental Clinic for Periodontology AmsterdamWeerdestein 117, Gebouw 40206460727
Refer Practice for Dentistry AmsterdamVan Boshuizenstraat 6970202471010
IDC Balans TandartsenVan Boshuizenstraat 5610202184468
Sensadent TandartsenZwaansvliet 50206187200
Rademakers & KinsbergenGeorge Gershwinlaan 4220206401211
Dental VenserpolderCharlotte Brontéstraat 46-A0206982289
Tandartspraktijk P.H.G. LouwerseKastelenstraat 1730207371024
Orthodontiepraktijk AmsterdamVan Boshuizenstraat 6970206422671
Dental Care DentistryKamperfoelieweg 90206320728
Smile Place TandartsenBuikslotermeerplein 1720206105539
Dental365 - Spoedtandarts AmsterdamPiet Heinkade 21509001515
Mondzorg PoliLouwesweg 6K09001515
Emergency Dental Clinic OLVGOosterpark 909008602
Mondzorg SloterwegSloterweg 11600615231259
Dental Van 't HooftNicolaas Maesstraat 1210206764416
tandarts E.H. OosterhuisPieter van der Doesstraat 45-470206830885
Bio-holistische tandheelkundeMargriet Toren, Haaksbergweg 750202374750
M.J.W. BuursenVan Boshuizenstraat 6970202471013
Studentist AmsterdamNieuwe Doelenstraat 1A0207510839
Florens DentistsFannius Scholtenstraat 740203586966

Alkmaar 38

Dental Center Netherlands EinsteinstraatEinsteinstraat 20725125862
De Mare TandartspraktijkEuropaboulevard 5-70728440172
TCN Tandartsen Alkmaar – DaalmeerJohanna Naberstraat 450725617761
TOED AlkmaarOverkrocht 430725114202
Dental Center Netherlands EmmastraatKennemerstraatweg 1280725208123
Tandarts De Viaanse MolenJames Wattstraat 260725610973
Tandarts- en Mondhygiënistenpraktijk "de Hoef"Troostlaan 10725200088
Tandartsenpraktijk Hajema & van KanDrechterwaard 130725612121
CPI AlkmaarComeniusstraat 60725140650
Tandartspraktijk Gastman AlkmaarMesdaglaan 20725123499
Orthocenter Alkmaar OudorpEinsteinstraat 20725129944
BraceTime Alkmaar - de MareEuropaboulevard 1800725726088
Dental Academic CenterLouise de Colignystraat 20a0722208646
Tandartspraktijk J.O. MindeLouise de Colignystraat 20 C0727890077
Tandarts HimmiBagijnenstraat 60725113687
G. Ekkers TandartspraktijkSchelfhoutlaan 250725119401
Orthocenter Alkmaar DaalmeerJohanna Naberstraat 430299756371
De Alkmaarse OrthodontistenComeniusstraat 60722100710
Dentist group practiceHeilooërdijk 1320725200300
Mondhygiënisten Praktijk AlkmaarEmmastraat 770725157051
Tandartsenmaatschap Bertens- RuffinoWaerdendelstraat 30725116061
Bracetime Alkmaar-HeilooOverkrocht 430725114202
Tandartsenpraktijk RingersHendrik Ringershof 340725125940
Tandartspraktijk M.H. ShimiJustus van Effenstraat 20725405560
Tandartspraktijk J.W.M. GruterNassaulaan 70725203079
Tandartspraktijk RansijnJudith Leysterstraat 220725156886
Tandartspraktijk Bij AnneBellinistraat 790725153016
Visser Tandprothetiek B.V.Comansstraat 40725202324
mondzorg esther oosterveenNieuwe Vaart 330728442955
Mondzorgpraktijk BleekerWielingenweg 285 - 2870725617941
Tandprothetische Praktijk 4Dental AlkmaarComeniusstraat 60888484470
Tandartsspoedpraktijk AlkmaarStationsweg 6009008602
Tandheelkundig Centrum Bergermeer AlkmaarChopinstraat 1620725111222
Medisch Centrum Alkmaar OrthodontieComeniusstraat 60725483190
Tandartsenpraktijk CooperDe Sonnavillestraat 350725112969
Mondhygiënist-En Tandartsenpraktijk WesselingFrederik Hendriklaan 50723034747
Tandartspraktijk HeemskerkDe Sonnavillestraat 350725203122
J.p. Heijdens Tandheelkunde & OrthodontieWielingenweg 285

Haarlem 33

MKA Kennemer & Meer: kaakchirurgieAmsterdamsevaart 2680850804000
Tandzorg LiefFreddie Oversteegenstraat 3670858772805
Alders MondzorgRijksstraatweg 840235516765
Tandartsenpraktijk HaarlemWagenweg 780235322331
Mondzorgpraktijk HaarlemRijksstraatweg 3460235380044
Tandartspraktijk Kennemerland ZeggelenpleinVan Zeggelenplein 1370235265500
Tandartspraktijk ConDentAmsterdamstraat 490238448084
TCN HaarlemSpaarne 720235343178
Ortho HaarlemWesterhoutpark 60235327333
Noorderkerk Dental CenterVelserstraat 770235268600
Tandartspraktijk KennemerlandMarsmanplein 900235265500
Tandarts-Parodontoloog-Implantoloog T.H. van den Berg MScZijlweg 1440235420188
Tandent HaarlemLaan van Parijs 410235335500
Mondzorgpraktijk CureSchalkwijkerstraat 11d0643428754
Tandartspraktijk Kirsten KnetschWilhelminastraat 170235315157
Orthocenter HaarlemPlesmanplein 50235316786
Algera & Van ParysMercuriusstraat 310235272424
Zijlweg OrthodontieZijlweg 148B20233035341
Tandartspraktijk Spaarnestad - Tandarts Haarlem noordVictor van Vrieslandstraat 40235493030
Tandartspraktijk Vet & de PontiLeo Gestelstraat 20235253440
De Kliniek voor Kaakchirurgie in HaarlemVlietsorgstraat 150233035915
Tandartsenpraktijk Van der WalSchotersingel 1270235271733
The Dental Center RipperdaparkSint Jorisveld 750237602999
MzhaarlemSchouwtjeslaan 160235317682
Orthodontisten HaarlemMenno Simonszplein 80235313158
Dental Practice N KoningLorentzkade 3000235329002
Tandartspraktijk A. van VersendaalZijlweg 1510235311297
Mond HaarlemLange Herenvest 1300235332525
Tandartspraktijk Spaarnestad - Tandarts Haarlem zuidBalgzand 280235332283
Shaam Dental CliniCRijksstraatweg 1160235836934
Mondzorg Poli - Spoed Tandarts HaarlemFaradaystraat 209001515
De Haerlemsche Tandartsen | Tandarts in HaarlemVan Merlenstraat 10232070207
T. Yavuz Tandheelkundig CentrumRijksstraatweg 2440232001880

Zaandijk 2

Tandartspraktijk Rooswijk (Dentist)Doctor J.J. van der Horststraat 2A0756214779
Tandartspraktijk RooswijkDoctor J.J. van der Horststraat 2A0756214779

Dit is wat de bedrijven zelf in hun gegevens noemen. Vraag bij twijfel gewoon vrijblijvend na.

Orthodontist in andere provincies