Tandarts voor spoedhulp in Groningen

79 tandartsen in Groningen noemen spoedhulp in hun eigen gegevens, verspreid over 7 plaatsen. Hieronder staan ze per plaats.

Tandarts bereidt een spoedbehandeling voor

Plaatsen in Groningen

Tandartsen voor spoedhulp per plaats

Groningen 68

Tandartsenpraktijk Rivierenbuurt GroningenBarestraat 350503123212
Tandartspraktijk Hoogkerk - GroningenJordensstraat 500505567180
Studentist Tandarts GroningenLopendediep 70507521911
Tandarts Krans GroningenKorreweg 2-320503129403
11-48 Dental WellnessAkerkhof 380507676297
Tandarts van WelyHoendiep 10505779258
Buijs DentistsHeresingel 120503128203
Dental Practice HunzeGranpré Molièreweg 530505419777
PUUR Mondzorg Groningen-singelUbbo Emmiussingel 40503137407
Tandartspraktijk GrunobuurtPaterswoldseweg 1120505271537
Tandartspraktijk Meijer & MeijerBottelroosstraat 10505712441
Apex dental careFriesestraatweg 200503120966
Mondhygienist Praktijk GroningenOosterhamrikkade 119-320640526129
Tromp TandartsenTrompstraat 70503125993
Mondzorg KorrewegBankastraat 780502110341
Tandartspraktijk HerewegHereweg 670505415396
dental LewenborgRegattaweg 4600505417909
Barres TandartsenZonnelaan 280505716700
Tandartspraktijk HortusbuurtNoorderkerkstraat 50503137114
Tandartspraktijk Jan SteenstraatJan Steenstraat 10503136913
Tandartspraktijk P. DoelmanVechtstraat 170503134567
Mondzorg PraediniusPraediniussingel 90503143656
Department of Orthodontics, University Medical Center GroningenHanzeplein 10503610050
Tandartspraktijk Huddleston SlaterH.A. Kooykerplein 30503122107
Tandartspraktijk KamerlingMeeuwerderweg 36A0503123661
Tandartspraktijk Schepman-DrenthGoeman Borgesiuslaan 470505266566
Tandartspraktijk 18 KaraatOosterhamrikkade 119-320502113529
Mondzorg WestersingelWestersingel 570503127185
Dental Practice B.J. TuikWaterland 330505491691
Dental Practice Hartje GroningenOude Boteringestraat 300503128110
Tandheelkundig Centrum ReitdiepWadwerd 1c0502053210
Tandartspraktijk EuvelgunneRigaweg 340503115775
Tandartspraktijk HelpmanVerlengde Hereweg 800505250674
Dentist M. De GrootVan Lenneplaan 30503139404
Mondhygiënepraktijk HoltmanGratamastraat 220503127341
Orthodontics Martini HospitalVan Swietenplein 10502057000
R. LichHora Siccamasingel 2120505263206
Tandarts GroningenNieuwe Ebbingestraat 1370503129403
Tandartspraktijk S.P. Oosterhaven B.V.Trompstraat 7A0503125993
Vink Tandtechniek GroningenReddingiusweg 600850481857
Tandartspraktijk HeresingelHeresingel 60503125141
Tandheelkundig Team BeijumEmingaheerd 60505425280
Mondzorg MeerstadWaterviolier 1a0502112378
Tandartspraktijk StoepemaheerdStoepemaheerd 150503184458
050mondzorgTimpweg 280505499379
Tandartsspoedpraktijk GroningenStationsstraat 509008602
Tandartspraktijk KooistraReddingiusweg 600505530483
Mondzorgpraktijk Heijs & ChristenhuszMaluslaan 330505770685
Mondzorg Poli - Spoed Tandarts GroningenRigaweg 3409001515
Tandarts S.C.B. HeijsMaluslaan 33
tandarts-implantoloog J.G. VeeningJan Steenstraat 10503136913
Tandarts LichHora Siccamasingel 212
Centrum voor Tandheelkunde en Mondzorgkunde - UMCGAntonius Deusinglaan 10503616505
Orthodontics GroningerhofVechtstraat 56 600505250487
Hooghiemstra & Aldunein Tandarts GroningenNieuwe Kijk in Het Jatstraat 10502110466
Tandartspraktijk King DentalAweg 170503121605
Tandartspraktijk Wijert-NoordVan Iddekingeweg 1510505250750
Tandartspraktijk AltingEuvelgunne, Rigaweg 340503125310
Tandartspraktijk VoldersOosterhavenstraat 140620155691
E.A.M. Huijskes, TandartsSpaanse Aakstraat 810612211221
R.C.W. VochtelooVisserstraat 10628225795
Tandartsenpraktijk Ubbo Emmiussingel 33Ubbo Emmiussingel 330503128203
Tandartspraktijk E. HovenGranpré Molièreweg 530505419777
Tandheelkunde RUGS.S. Rosensteinlaan 1
Tandartsenpraktijk DoelmanVechtstraat 17
Tandartspraktijk BerkhoutSiersteenlaan 428
Tandenbleken GronignenProtonstraat 13D
Feije van MarrumDuindoornstraat 37

Dit is wat de bedrijven zelf in hun gegevens noemen. Vraag bij twijfel gewoon vrijblijvend na.

Spoedtandarts in andere provincies