Tandarts voor mondhygiëne in Noord-Holland

490 tandartsen in Noord-Holland noemen mondhygiëne in hun eigen gegevens, verspreid over 62 plaatsen. Hieronder staan ze per plaats.

Mondhygiënist reinigt het gebit van een patiënt

Plaatsen in Noord-Holland

Tandartsen voor mondhygiëne per plaats

Amsterdam 105

naiida TandartsenAmstelstroomlaan 1840615508398
Lassus DentistsLassusstraat 90204713137
Lassus TandartsenStadionplein 1250202104007
Lassus DentistsKeizersgracht 1320204221912
Tandartspraktijk Jan van GalenJan van Galenstraat 1710206180074
Tandartsjordaan.nl B.V.Westerstraat 1760206121243
Tandartspraktijk De LiefdeRietwijkerstraat 520206140053
0900DENTIST & 0900IMPLANT B.V.Lijnbaansgracht 162 & 1640204722041
Dental Practice StadhouderskadeStadhouderskade 920206627259
Dom TandartsenBeethovenstraat 117-1190206131020
Amstel DentalWibautstraat 1720207235353
De Amsterdamse TandartsNieuwe Prinsengracht 112 O0206257094
Dental Centrum Amsterdam NoordNieuwendammerstraat 40206343388
T.T.H. van Wou B.V.Van Woustraat 2090206629485
Tandartspraktijk Johan HuizingalaanJohan Huizingalaan 1220206152768
iSmile Tandarts Amsterdam WestHoofdweg 5760202184257
Tandartspraktijk West 5 Modern Dental CareSlotermeerlaan 690204473489
DentalZorgDistelplein 160206352666
Tandartspraktijk RivierenbuurtMerwedeplein 530206622663
implantology AmsterdamStadionweg 35 HS0206700440
Tendens tandartsenTesselschadestraat 1C0206643888
The Dentist practiceZeilstraat 600206150315
Operatandarts AmsterdamSteve Bikoplein 50206948057
Tandartsenpraktijk Amsterdam-NoordGentiaanstraat 210206341575
Tandartspraktijk GinaDubbelmondehof 330206102883
Dental Center AmsterdamTroelstralaan 3010206134252
Amsterdam Center for Cosmetic DentistryBurgemeester Vening Meineszlaan 660206131411
Tandartspraktijk De Zuidas in Amsterdam Oud-ZuidPieter Baststraat 25 H0206724747
Dentists at the HerengrachtHerengracht 3180207512717
TandHart - Amsterdam Noord dental clinicAmerbos 4130854837300
Tandartspraktijk SlotermeerSlotermeerlaan 105 C0204534908
Tandartspraktijk MinervaHändelstraat 10206620385
Dentique ClinicsSumatrastraat 2080854837300
Tandarts MaschaPieter Baststraat 21-270206738007
The Dentist AmsterdamCornelis Krusemanstraat 230205286560
Tandartsenpraktijk Liem-MichaelMurillostraat 10206737502
Syrec TandartsenK, Kon. Wilhelminaplein 130206170151
iSmile Tandarts Amsterdam ZuidLutmastraat 150206751389
Tandarts NoordAsElzenhagensingel 3010206323944
Tandartspraktijk ApolloMemlingstraat 90206738114
Qyom TandartspraktijkWillemsstraat 24, a30206235550
Tandarts LiemAlbatrospad 320206342590
Mondzorg AmsterdamPostjesweg 1340206143072
Zee Care Dental | Tandarts Amsterdam ZeeburgereilandFaas Wilkesstraat 1030207600070
Tandarts Scheldebuurt (voorheen Fletterman)Rooseveltlaan 650206643704
Tandartspraktijk WesterparkWaterspiegelplein 600206829424
Modern Dental CareDomselaerstraat 82-860206941934
Tandarts AmsterdamApollolaan 840206713886
Qualident Tandartspraktijk AmsterdamSumatrakade 10030202612276
Tandartspraktijk Jan EvertsenJan Evertsenstraat 1H0207855291
Tandarts LeidsepleinZieseniskade 200206255930
Tandartsenpraktijk KoninginnewegKoninginneweg 1500206712141
Tandartspraktijk RijkseC. van Eesterenlaan 303-3110207059515
Mondzorgpraktijk De MeerTussen Meer 1-b0202117161
Tandartspraktijk C.E. PrinszeTussen Meer 90-A0206106155
Tandartspraktijk aan de HogewegHogeweg 52 h0206650489
De Amsterdamse Tandarts RivierenbuurtUiterwaardenstraat 2120204282422
Mondzorg CalandPieter Calandlaan 11290206672996
Tandartsencentrum Amsterdam NoordDistelweg 2310206370660
Tandarts Amsterdam-Zuid (Gudde & Van Nederpelt)Beethovenstraat 10206792054
Tandarts aan het IJVan Diemenstraat 880207603250
Tandartspraktijk TanisJacob Van Lennepkade 3720206129909
Tandartsenpraktijk Amsterdam Oud-WestAgatha Dekenstraat 2HS0206124007
Tandartspraktijk SurinamepleinSurinameplein 26A0206183751
Tandartspraktijk Luiksingel Nieuw SlotenLuiksingel 10206694545
Tandartspraktijk PostjeswegPostjesweg 390206167090
Tandartsen RooseveltlaanRooseveltlaan 1180206642331
Tandartspraktijk KeizersgrachtKeizersgracht 1860206240572
Dental Care OostTweede Oosterparkstraat 274-C0206948327
Studentist Amsterdam RoeterseilandNieuwe Achtergracht 1290202610958
Tandartspraktijk StevensArgonautenstraat 270206716328
Dental clinic MilletstraatMilletstraat 280206798671
Tandarts MuijsersStadionkade 1010206762576
Tandartspraktijk de HortusJonas Daniël Meijerplein 520204204052
Tandartspraktijk MolenwijkMolenwijk 160206317338
Tandartsenpraktijk Van de Veer - ZuidasZuid, Gustav Mahlerplein 1160206623071
Stichting voor Bijzondere TandheelkundeGustav Mahlerlaan 30040207920520
Dental Clinic for Periodontology AmsterdamWeerdestein 117, Gebouw 40206460727
Refer Practice for Dentistry AmsterdamVan Boshuizenstraat 6970202471010
IDC Balans TandartsenVan Boshuizenstraat 5610202184468
Sensadent TandartsenZwaansvliet 50206187200
Rademakers & KinsbergenGeorge Gershwinlaan 4220206401211
The Dentist BuitenveldertKastelenstraat 1110206440448
Stibbe, Dommering en De LintArent Janszoon Ernststraat 1750206640606
Dental VenserpolderCharlotte Brontéstraat 46-A0206982289
Tandartspraktijk P.H.G. LouwerseKastelenstraat 1730207371024
Orthodontiepraktijk AmsterdamVan Boshuizenstraat 6970206422671
Tandarts I.J.H HelstoneArenborg 10204042282
Dental Care DentistryKamperfoelieweg 90206320728
Tandartspraktijk De NoorderboogElzenhagensingel 3010203317215
Smile Place TandartsenBuikslotermeerplein 1720206105539
Tandartspraktijk Noorddok NDSMMs. Oslofjordweg 7030206737656
Tandartspraktijk SetadentDijkmanshuizenstraat 20206361562
Tandartspraktijk GoosMeteorensingel 130206331611
Dental365 - Spoedtandarts AmsterdamPiet Heinkade 21509001515
Tandartsenpraktijk UiterwaardenstraatUiterwaardenstraat 79h0206446646
Mondzorg SloterwegSloterweg 11600615231259
Negrea TandartsenJacob Obrechtstraat 440206624945
tandarts E.H. OosterhuisPieter van der Doesstraat 45-470206830885
Tandartsenpraktijk Bolhuis B.V.Marquette 180206427435
Bio-holistische tandheelkundeMargriet Toren, Haaksbergweg 750202374750
M.J.W. BuursenVan Boshuizenstraat 6970202471013
Dent XpertsRidderspoorweg 1050202442757
Studentist AmsterdamNieuwe Doelenstraat 1A0207510839
NovaDental TandartspraktijkArent Janszoon Ernststraat 7970208110404

Alkmaar 44

Dental Center Netherlands EinsteinstraatEinsteinstraat 20725125862
De Mare TandartspraktijkEuropaboulevard 5-70728440172
TCN Tandartsen Alkmaar – DaalmeerJohanna Naberstraat 450725617761
TOED AlkmaarOverkrocht 430725114202
Dental Center Netherlands EmmastraatKennemerstraatweg 1280725208123
Tandarts De Viaanse MolenJames Wattstraat 260725610973
Tandarts- en Mondhygiënistenpraktijk "de Hoef"Troostlaan 10725200088
Tandartsenpraktijk Hajema & van KanDrechterwaard 130725612121
CPI AlkmaarComeniusstraat 60725140650
Orthocenter Alkmaar OudorpEinsteinstraat 20725129944
BraceTime Alkmaar - de MareEuropaboulevard 1800725726088
Tandartspraktijk J.O. MindeLouise de Colignystraat 20 C0727890077
Tandarts HimmiBagijnenstraat 60725113687
C2 TandartsenOudorperplein 210725114155
G. Ekkers TandartspraktijkSchelfhoutlaan 250725119401
Maatschap JM Balder en YM MenschWendelaarhof 10725155359
Orthocenter Alkmaar DaalmeerJohanna Naberstraat 430299756371
De Alkmaarse OrthodontistenComeniusstraat 60722100710
Dentist group practiceHeilooërdijk 1320725200300
Mondhygiënisten Praktijk AlkmaarEmmastraat 770725157051
Mond Gezond Alkmaar, Mondhygiënist Susan BinnewijzendGeert Groteplein 210645207840
NK MondhygiëneGeert Groteplein 210723030227
Tandartsenpraktijk RingersHendrik Ringershof 340725125940
Tandartspraktijk M.H. ShimiJustus van Effenstraat 20725405560
Tandartspraktijk N.B.J. DeitmersCosterstraat 130725119406
Tandartsenpraktijk VerdronkenoordWendelaarhof 10725200952
Tandartspraktijk Huurdeman en MoransardKennemerstraatweg 890725153939
Tandartspraktijk RansijnJudith Leysterstraat 220725156886
Tandartspraktijk Bij AnneBellinistraat 790725153016
Visser Tandprothetiek B.V.Comansstraat 40725202324
Praktijk Mondhygienist AlkmaarJames Wattstraat 260725123314
mondzorg esther oosterveenNieuwe Vaart 330728442955
Mondhygiënist Judith MoonenJudith Leysterstraat 220621531863
Mondzorgpraktijk BleekerWielingenweg 285 - 2870725617941
Vink Tandtechniek AlkmaarHeilooërdijk 1320850481857
Tandartspraktijk Bakker & BakkerVennewaard 1800725613792
Tandheelkundig Centrum Bergermeer AlkmaarChopinstraat 1620725111222
Tandartsenpraktijk CooperDe Sonnavillestraat 350725112969
Mondhygiënist-En Tandartsenpraktijk WesselingFrederik Hendriklaan 50723034747
Tandartspraktijk HeemskerkDe Sonnavillestraat 350725203122
Tandzorg B.V.Rhijnvis Feithlaan 53A0725403036
Dental Clinics AlkmaarEuropaboulevard 2B0725615344
A. van der Meulen, MondhygiënistEmmastraat 770725157051
Dental hygienistLouis Couperusstraat 7

Haarlem 44

MKA Kennemer & Meer: kaakchirurgieAmsterdamsevaart 2680850804000
Tandzorg LiefFreddie Oversteegenstraat 3670858772805
Alders MondzorgRijksstraatweg 840235516765
Tandartsenpraktijk HaarlemWagenweg 780235322331
Mondzorgpraktijk HaarlemRijksstraatweg 3460235380044
Tandartspraktijk Kennemerland ZeggelenpleinVan Zeggelenplein 1370235265500
Tandartspraktijk ConDentAmsterdamstraat 490238448084
TCN HaarlemSpaarne 720235343178
Noorderkerk Dental CenterVelserstraat 770235268600
Tandartspraktijk KennemerlandMarsmanplein 900235265500
Tandarts-Parodontoloog-Implantoloog T.H. van den Berg MScZijlweg 1440235420188
Tandent HaarlemLaan van Parijs 410235335500
Mondzorgpraktijk CureSchalkwijkerstraat 11d0643428754
Mondzorgpraktijk BrightAmsterdamstraat 300232072126
Tandartspraktijk Kirsten KnetschWilhelminastraat 170235315157
Orthocenter HaarlemPlesmanplein 50235316786
Algera & Van ParysMercuriusstraat 310235272424
Praktijk voor Mondhygiëne Haarlem - KleverparkKleverparkweg 62A0235277029
Tandartspraktijk Spaarnestad - Tandarts Haarlem noordVictor van Vrieslandstraat 40235493030
Tandartspraktijk Vet & de PontiLeo Gestelstraat 20235253440
De Kliniek voor Kaakchirurgie in HaarlemVlietsorgstraat 150233035915
Tandartspraktijk SombekkeFaradaystraat 20235242579
Tandartsenpraktijk Van der WalSchotersingel 1270235271733
The Dental Center RipperdaparkSint Jorisveld 750237602999
MzhaarlemSchouwtjeslaan 160235317682
Orthodontisten HaarlemMenno Simonszplein 80235313158
Tandartspraktijk ArtsOranjekade 410235515225
Tandarts RoeleveldHunzestraat 170235371478
Dental Practice N KoningLorentzkade 3000235329002
Tandartspraktijk A. van VersendaalZijlweg 1510235311297
Mondhygiënepraktijk Kim BoonWaddenstraat 7830235250787
Mond HaarlemLange Herenvest 1300235332525
Tandartspraktijk Spaarnestad - Tandarts Haarlem zuidBalgzand 280235332283
Mondzorg SpaarneGeneraal Joubertstraat 20634437388
Shaam Dental CliniCRijksstraatweg 1160235836934
Dentists' Practice MondigWaddenstraat 783
De Haerlemsche Tandartsen | Tandarts in HaarlemVan Merlenstraat 10232070207
MHHaarlemGedempte Oude Gracht 670235511445
Mondzorg Haarlem ZuidBoerhaavelaan 320648463444
Mandana Mondzorg | Tandarts & Mondhygiënist in HaarlemSchouwtjeslaan 23A0235254222
Marianne Geuzebroek, MondhygiënistZonnebloemstraat 20235511445
C. Dijkman MondhygiënstKleverparkweg 62-A0235266361
Bea Poelstra, mondhygiënistZijlweg 2850235277388
Praktijk voor Mondhygiëne D. GilissenFaradaystraat 20235444919

Amstelveen 36

Tandartsenpraktijk Arnout & HobbelinkTexelstraat 760206420707
Mondzorg AmstelveenKeizer Karelweg 980206412987
Tandarts Middenhoven | Tandarts AmstelveenOrion 990206455994
Tandartspraktijk Laan van KronenburgUilenstede 512 C0208119955
Tandartsenpraktijk De Lach van BovenkerkPastoor J.W. Brouwerslaan 40207850594
Aemstelgroep TandartsenLaan Rozenburg 30-320204455005
Van Gils & Lie, dentistsTholenseweg 20206430517
Tandartspraktijk DentinnBiesbosch 2170202447640
MID Dentists AmstelveenBelcampoplantsoen 10204263888
Tandartspraktijk Zuyderhoven | Tandarts AmstelveenLegmeerdijk 2100207871336
Keizer Karelpark TandartsenLindepark 2A0203451534
Praktijk Mondhygiëne AmstelveenFideliolaan 5840207165119
Tandartsenpraktijk Carmenlaan AmstelveenCarmenlaan 3610203455345
Tandartspraktijk Van NoortwijkMeander 5190206417393
Dental Center KostverlorenhofEleanor Rooseveltlaan 200206453895
Tandartsenpraktijk BuitenpleinBuitenplein 10206419580
M.C.N. Nouwen Dental B.V.Doctor Plesmansingel 3940204410193
Tandartspraktijk GebitszorgAsserring 3000203411476
Randwijck MondzorgpraktijkEikenrodelaan 990208890605
Aemstelgroep Dental Care - BankrasDen Bloeyenden Wijngaerdt 30204455005
Orthodontist WeststrateMr. F.A. van Hallweg 380206451450
Mondzorg ZonnesteinVan Heuven Goedhartlaan 9330615205086
Tandartspraktijk Le Dentist BaulierAlpen Rondweg 540206641558
Tandheelkundige Praktijk het Oude Dorp, Tandarts DiercksDorpsstraat 360206422905
Tandartsenpraktijk MeanderMeander 9830203459898
Tandartsenpraktijk KauwAlpen Rondweg 540206641558
Centrum Implantologie Parodontologie AmstelveenTheems 1540206410236
Tandartspraktijk Stadshart AmstelveenFerdinand Bolweg 10206476299
Dental Clinic AmstelveenMolenweg 320206453194
Praktijk voor Mondhygiene J.K. FaerberSchanshoek 7A0204539878
QuaSmileLaan Rozenburg 300206476828
Lefebvre, tandartsLaan Rozenburg 28-300204455005
TabdentsDijkgravenlaan 3-A0206437883
Tandarts Middenhoven B.V.Meander 240206455994
Tandartspraktijk RembrandtHandelsweg 590202260032
MondhygiënecenterMeester G. Groen van Prinstererlaan 910682593936

Hoofddorp 31

Tandartspraktijk RaadhuispleinRaadhuisplein 3060232052173
Tandartspraktijk FloriandeDoeverenplein 90235578806
Tandartsenpraktijk BeijerinckSkagerrak 3300235614668
Tandartspraktijk SpaarneWaddenweg 3090235618070
tandarts mondainKruisweg 6160235767609
Tandartspraktijk Hoofddorp - Pure Care TandartsenNieuweweg 55-d0235766735
Kidzie mondzorgHortastraat 10232004358
Mondhygiënepraktijk Ricky LêHoofdweg Oostzijde 7200649330882
Tandartsenpraktijk HaarlemmermeerBrandaris 20235619595
Tandarts D. YahooNieuweweg 45A0235623466
Tandartsenpraktijk HaringMarkenburg 1430235627950
Tandartsen Lorinser & Jong Pian KieMarkenburg 1430235574310
Toolenburg TandheelkundeMarkenburg 1430235574310
M. Cardoso TandartsKruisweg 1067 A0232052929
Tandartsenpraktijk HoofddorpNieuweweg 610235616985
Tandartspraktijk-hoofddorpLiesbos 1400235576107
Tandartsenpraktijk van VlijmenNieuweweg 450235635400
Mondhygiëne-praktijk DerxFie Carelsenstraat 10649778503
DenCos Ortho ParoNL, Diamantlaan 150237920463
Mondhygiënepraktijk MathuraBurgemeester van Stamplein 2960232340535
Mondzorg RosierLaan Van Zuiderhoeven 220238223135
Tandartspraktijk HoofddorpBrandaris 20235619292
Pro mondzorgHoofdweg Oostzijde 8710235650385
TC de ParkenHoofdweg Oostzijde 8650233037789
Mondhygiënepraktijk FloriandeFanny Blankers-Koenlaan 320238905606
DentFixaHoofdweg Oostzijde 848C
yvonne JanowitzMarkenburg 1430235642050
Tandartspraktijk L. van AaltenBernadottestraat 177-1790235658028
Talesh B.V.Nieuweweg 450235635400
tandartsSkagerrak 3300235614668
Mondhygiënistepraktijk ChanParellaan 20625344880

Zaandam 31

Tandartsengroepspraktijk WestzijdeWestzijde 170b0756531653
DentalZorg Tandheelkunde ZaandamRustenburg 1180756555500
Dentist ZaandamWestzijde 2120756163112
Tandartspraktijk SaentowerAnkersmidplein 2, 5e etage0756164291
Tandartsenpraktijk ZaandamEreprijsweg 30757722730
De Mondhygiënist & Tandarts ZaanstadZuiddijk 1150752024596
The Ortho T. J. LouwerseWestzijde 174C0756705057
Dental Oris Zaandam | Tandarts ZaandamPiet Mondriaanstraat 20756164170
Mondzorg EmirTwiskeweg 140752023507
Tandartspraktijk Zaandam-OostHeijermansstraat 143-A0752040477
Mondzorg TeakhoutTeakhout 1140756414225
Zaans Tandheelkundig CentrumKon. Julianaplein 380758906764
Tandartspraktijk Tio & Tio-SouwGibraltar 30756158191
Tandartsenpraktijk De WeerDe Weer 170756169393
Tandheelkundig Centrum Nederland ZaandamProvincialeweg 1260756313458
Mondzorgpraktijk HappyGumsZuiddijk 750752106069
tom tandheelkunde • mondzorgLangeweide 1680756159050
Marín MondzorgJacob Israël de Haanstraat 2700624846529
Tandartspraktijk de SchildershoekMauvestraat 38a0756176074
Medi Mondzorg MondhygiënistenPrins Bernhardplein 1B0618172779
Dental Practice ReeksPrins Bernhardplein 1A0756161519
MondZorg ZaandamOostzijde 180756125835
Tandarts ZaandamE. Heimansstraat 210756163112
Tandartspraktijk SchepenlaanSchepenlaan 36A0756174474
Tandartspraktijk BredewoudMauvestraat 38a0756176074
Dişçi ZaandamE. Heimansstraat 29, Westzijde 2120756163112
N.C.H. Kwee, TandartsSchepenlaan 36A0756174474
Five25Piet Mondriaanstraat 2-40852003985
Narcose TandartsRustenburg 1200858003630
Dentville ZaandamLijns Tewisz Roggeplein 70756151267
Mondhygieniste SibelTwiskeweg 1080756125201

Hilversum 29

Dental Practice Kaptein & Hooykaas's-Gravelandseweg 86e0356245534
Dental Center KerkelandenKerkelandenlaan 3F0356246328
De Hilversumse TandartsHavenstraat 150357855105
Tandartsenpraktijk Den2Diependaalselaan 1970356295987
Kliniek voor Tandheelkunde en ImplantologieUtrechtseweg 79 A0356261200
Center for Dentistry HilversumJan van der Heijdenstraat 168, B10356858126
Verhaeg Tandartsen HilversumKoninginneweg 370353039199
Dental practice Gijsbrecht van AmstelGijsbrecht van Amstelstraat 2310356245107
Tandartsenpraktijk Ivoren TorenHoge Naarderweg 3C0356245296
Stokvis & Huisman tandartsenMiddenweg 200356242800
NG-dent Center for Oral ImplantologyGroest 71-30356246098
Tandartspraktijk van der HeijdenZenderstraat 1110356246958
Van Linschoten TandartsenVan Linschotenlaan 10355425778
Tandartspraktijk ZenderstraatZenderstraat 1150356838702
Dental Practice HobbemalaanHobbemalaan 90356214014
tandartspraktijk JasmijnbloemenGijsbrecht van Amstelstraat 355 D0356247521
Tandartspraktijk BerghuisGomarushof 78A0356289596
M.b. VlamKoninginneweg 370356855884
Mondhygiene Hilversum - Nannen en GrimbergenAnthony Fokkerweg 80-A0356470901
TopMondzorg servicecenterOlympia 2A0356929584
Ruijgrok Tandarts J's-Gravelandseweg 86 A0356247017
Mondhygieniste Kleine Drift Claudine JansenKleine Drift 29-A0613616832
Mondhygienist-Hilversum Karin de BreeKleine Drift 29A0619811323
Tandarts, S.T. WesstraHobbemalaan 90356214014
Tandarts Praktijk DiependaalselaanDiependaalselaan 2790356241988
Tandartspraktijk A. de VriesFrederik van Eedenlaan 13-F0356400409
KTI-Hilversum B.V.Utrechtseweg 79a0356261200
Dental Care ZonnestraalLoosdrechtse Bos 150356252484
Mondhygiënepraktijk "Kiezen voor Elkaar"Gasthuisstraat 8-60356280036

Zaandijk 2

Tandartspraktijk Rooswijk (Dentist)Doctor J.J. van der Horststraat 2A0756214779
Tandartspraktijk RooswijkDoctor J.J. van der Horststraat 2A0756214779

Dit is wat de bedrijven zelf in hun gegevens noemen. Vraag bij twijfel gewoon vrijblijvend na.

Mondhygiënist in andere provincies