Tandarts voor mondhygiëne in Zuid-Holland

490 tandartsen in Zuid-Holland noemen mondhygiëne in hun eigen gegevens, verspreid over 50 plaatsen. Hieronder staan ze per plaats.

Mondhygiënist reinigt het gebit van een patiënt

Plaatsen in Zuid-Holland

Tandartsen voor mondhygiëne per plaats

Rotterdam 87

Novus DentalLloydstraat 270103073388
Bergweg TandartsenBergweg 2570104669407
Loef Mondzorg RotterdamWeena 910102004815
Mydent mondzorgcentrum RotterdamHeer Bokelweg 2160102827206
Tandartsenpraktijk Zuid B.V.Herman Costerstraat 30102150881
Dental Network - Rotterdam-ZuidLange Hilleweg 3800103133985
Mondzorg ErasmusPrins Hendrikkade 450103105636
Dentists MariastraatSint-Mariastraat 750104362176
dentist westTaandersstraat 1210108466539
Dentist HilledijkHilledijk 261-2630104150060
Magdalena DentalPrins Hendrikkade 126A0104232385
Tandartspraktijk i-Dentali-Dental, Westblaak 310102410048
Tandarts Parla House of DentistryChurchillplein 1820103034444
Tandarts & Specialisten Centrum BlaakGroenendaal 2290104140341
fraai tandartsenScheepmakershaven 330103414212
Tandartsenpraktijk StrevelswegStrevelsweg 1210104859206
Tandartspraktijk Laan op ZuidLaan op Zuid 20108209784
Tandartsenpraktijk PR DentalKerstendijk 1510104822656
Dental Park RotterdamSint-Jobskade 2980104360187
Rodin Dental ClinicP.C. Hooftplein 80104152745
Max Dental Center B.V.Sportlaan 10107200936
Tandheelkundig Centrum Rotterdam-KralingenSlaak 240102400838
Apollo TandheelkundeNieuwe Binnenweg 1550103416385
De Tandenmolen TandartspraktijkNoordmolenstraat 7 A0102004160
Tandheelkunde GoudsesingelGoudsesingel 180102237084
Tandartspraktijk Heemraadssingel/HeemraadMathenesserlaan 371 A0104761307
Crystalign tandartspraktijkLaan op Zuid 4760103030374
Dental Dental LieStrevelsweg 794-7960102102000
Fai Dental CareSchieweg 122a0103130700
Tandartsenpraktijk AelbrechtskadeAelbrechtskade 820103104455
Tandartspraktijk KeizerswaardKeizerswaard 220103037260
Tandartsenpraktijk ZalmhavenWesterstraat 310102004696
Dental DentiaBeukelsdijk 159A0102449801
Tandartspraktijk Utenhage B.V.Utenhagestraat 2440104804920
Tandartspraktijk TandenjufMarshallweg 430103133469
TANDZORG.NLMathenesserlaan 192A0104361604
De Tandarts Hillegersberg | Tandartspraktijk RotterdamHectorstraat 11, F 2de etage0103242025
Tandartspraktijk Het Mondzorg HuisMathenesserlaan 2830104769447
Tandzorgpraktijk Nieuw CrooswijkNieuwe Crooswijkseweg 10104110040
Dental Center PrinsenlandMarie van Eijsden-Vinkstraat 4000104208589
Tandheelkundig Centrum TerbreggeTerbregseweg 6A0104221010
Mondzorg BergselaanBergselaan 3290102656640
Tandartspraktijk K. ChinWalenburgerweg 250104660773
Tandartspraktijk KatendrechtBrede Hilledijk 6960108700070
Dental Bay Clinic RotterdamAstanaplein 980103105206
Mondzorg Tjalklaan Tandartsen en MondhygiënistenpraktijkTjalklaan 910108450039
Mondzorg AlexanderKobelaan 7-90108442813
Center for Special Dentistry (CBT) RijnmondWytemaweg 100107039700
Mondzorg TarwezigtMijnsherenplein 140103136919
Mondzorg MerkelbachMerkelbachstraat 330104215267
Studio Dental MondzorgpraktijkStieltjesstraat 14C0108425520
Zen You SmileNieuwe Binnenweg 446G0102375881
Tandartspraktijk CrooswijksesingelCrooswijksesingel 8-B0104118748
Dental Overschie2e Hogenbanweg 850104152513
Tandartspraktijk KleinjanSchiedamse Vest 93C0104256277
Tandartsenpraktijk VerbeekHeemraadssingel 340104256024
Tandartspraktijk PureDentStadhoudersweg 4B0104660161
Wiseman Dental BVOostzeedijk Beneden 210104136414
Tandartspraktijk Kop van ZuidCité Rotterdam gebouw, Laan op Zuid 169, 2e verdieping0102900018
Tandartspraktijk S. CheungAdmiraal de Ruyterweg 37-A0104135373
Tandzorgcentrum SchiewegSchieweg 232A0104673545
Tandartsenpraktijk SchiebroekMoltzerhof 20103101223
Tandartspraktijk O.D. SantanaDorpsweg 75A0104291774
Tandartspraktijk A. BijlSint-Jacobsplaats 1440104114445
Elite TandartspraktijkVierambachtsstraat 70A0104771011
Mondzorg De Witte LachDirk van der Kooijweg 52, Dirk van der Kooijweg 540102613308
Tandartspraktijk Tangsul AlamVan Goijenstraat 220104152164
Tandartspraktijk MathenesseMathenesserweg 19B0104370595
Tandartspraktijk Gerzt B.V.Abtsweg 530102624407
Vitadent MondzorgVan Nelleweg 1, Hal 9D0857500470
Dentistpractice HoornsingelHoornsingel 20104371501
Tandarts Parla Rotterdam OverschieBurgemeester Baumannlaan 1690104372392
Vitadent B.V.Van Nelleweg 1, Hal 9D0857500470
Tandartspraktijk De Groene HoekLaan van Magisch Realisme 226, Laan van Magisch Realisme 2390102222657
Aesthetic Smart DentalSiciliëboulevard 3960103032914
Tandheelkundig Centrum WilhelminapierWilhelminakade 360102909509
Tandartsenpraktijk Groene wijkGroene Hilledijk 392A0104191616
Tandartspraktijk TopdentLaan op Zuid 3940102908908
R.W. Roodenburg TandartspraktijkLaan op Zuid 394d0102908908
Dental365 - Spoedtandarts RotterdamDr. Molewaterplein 3009001515
Mondzorgcentrum FranselaanFranselaan 289-A0104375172
Tandartsenpraktijk AlexanderPegasusweg 2000107371698
Tandartspraktijk Go B.V.Schiekade 5580104651651
JTV Dental Care For KidsBeukelsdijk 1090104116960
JTV Mondzorg voor Kids Rotterdam - RusthoflaanRusthoflaan 260102140733
Smile BoutiqueAvenue Concordia 24 C0102004450
Tandartsenpraktijk De SchieBurgemeester Baumannlaan 144-A, Burgemeester Baumannlaan 146-A0104152003

Den Haag 81

Haagse Hout TandartsenLaan van Nieuw Oost-Indië 150703814141
PHP Tandartsen - Tandarts Den HaagPrins Hendrikplein 80703524955
Mondzorgcentrum Den Haag | Tandarts Den HaagAmmunitiehaven 190703260891
Dental Studio Den HaagLaan van Nieuw Oost-Indië 42C0702210887
Tandartspraktijk Transvaal B.V.De la Reyweg 1660707838383
Tandarts Den HaagValkenbosplein 210703228438
Tandartspraktijk GrinbergBeeklaan 3220703635265
Dental Luxe Den Haag Centrum - TandartspraktijkAmmunitiehaven 3170703602023
7Days Dental ClinicVolendamlaan 110703636768
Dental XLLaan van Meerdervoort 2260707830000
Mondzorg Dental BeautyLaan van Meerdervoort 4170703935400
Tandarts Den Haag - Tandartspraktijk BoekhorstBoekhorststraat 1110703886542
Tandartspraktijk TandbewustVlierboomstraat 4980703239977
Tandartspraktijk DuinzigtWaalsdorperweg 4490704492925
Mondzorg de GaardeAmbachtsgaarde 620702212756
Tandarts Den Haag - Tandheelkundig Centrum FrederikstraatFrederikstraat 8270703463488
Art of Teeth B.V.Van Musschenbroekstraat 1800703999053
Mondzorg CalandhoekCalandkade 1020704448100
Tandartsenpraktijk ThorbeckelaanThorbeckelaan 3620702192781
The Hague fear dentistWeissenbruchstraat 2810707620920
DentaNovaJan Luykenlaan 150702223030
Dental clinic Belgisch ParkStevinstraat 1760707670080
Mondzorg de LanghAppelstraat 10702173029
Tandartsenpraktijk De WeidevogelWeidevogellaan 2360158873588
De Tandentent Kliniek voor Kindertandheelkunde & OrthodontieJoseph Ledelstraat 66, 1ste étage0703461347
Tandartspraktijk Zuiderpark Den HaagHoenderloostraat 730703457841
Tandartsenpraktijk LeidschenhofHarriët Freezerhof 40704445530
OneWorld DentalTarwekamp 79-810707640800
CQ Dental | Comfort & QualityPiet Heinplein 670703453416
Mondzorg ScheveningenRenbaanstraat 750703558242
Dental Center AltmanPrins Mauritsplein 230703521192
Multi DentalDr. Lelykade 2510703614191
Tandarts " de Regentes"Beeklaan 4000703659700
Aqua Dental Clinic HagueBurgemeester Hovylaan 780703975939
M.K. DentalJonckbloetplein 600704066520
Dental Ypenburg CENTERSteentijdsingel 610704060337
Dental Practice HoutwijkHildo Kroplaan 105/1110704042008
Beatrix MondzorgCarolina van Nassaustraat 1610702207536
FidentistAnna Paulownastraat 360702040066
Tandartsenpraktijk VruchtenbuurtMient 5470703683250
Anna Paulowna TandartsenpraktijkAnna Paulownastraat 20704274406
Dental Center Jan van NassauJan van Nassaustraat 990703245530
Tandartspraktijk SB Tandartsen Den HaagDe la Reyweg 4950703893232
Tandheelkundige Kliniek HaaglandenZwartsluisstraat 1010703598880
Dental PalaceVaillantlaan 10702142912
Breitner TandartsenBreitnerlaan 3010702211785
C. Filius Tandarts in Den Haag, Westland & OmstrekenLichtenbergweg 40703679080
Dentist Practice Sophia-paroWestduinweg 60703924034
KilictandartsenKempstraat 2680703881570
Tandartspraktijk Mondzorg LeywegLeyweg 940U0702042940
Tandartspraktijk HobbemapleinHobbemastraat 3400707070660
Tandartspraktijk Verheeskade B.V.Verheeskade 5090708804470
Tanden & ZoNoordeinde 94a0702080200
Care Dental YpenburgLaan van Waalhaven 4840703907206
Tandartspraktijk De ResidentieMorsestraat 20703808200
Tandartspraktijk KARICLINICLéharstraat 480703682567
Tandheelkundig Centrum De Rade | Tandarts Den HaagWezelrade 1880703293821
Tandartsenpraktijk MientMient 1670703230701
Tandheelkunde SweelinckpleinSweelinckplein 460703455040
Pameijer TandartsenAlbardastraat 10702390027
Tandartsenpraktijk HofzichtBordewijklaan 90702051868
Tandartspraktijk BomenbuurtSegbroeklaan 3040703647138
Tandzorg Statenkwartier – Dental & Hygiene PracticeStatenplein 210702042655
Tandarts I. IgnatLuiksestraat 240703551767
Tandartspraktijk D. KöstersStationsweg 107, 1e0703802891
Tandartspraktijk KiesQBenoordenhoutseweg 227-40703241319
Tandartspraktijk VogelwijkFazantplein 200703601475
Tandartspraktijk J. KoolBadhuiskade 70703558171
Dental365 - Spoed tandarts Den HaagVolendamlaan 1109001515
Tandartspraktijk WaldentBezuidenhoutseweg 193, 10703857630
Tandartspraktijk MariahoeveIvoorhorst 4030703853185
Tandartsenpraktijk ZuidOrveltestraat 300702092900
Dental DiamondLeyweg 251m0704300040
De MondzorgverlenerPrinsegracht 24
Tandartspraktijk W.B. GoerdatHan Stijkelplein 160703635569
G. Tan, TandartsLaan van Eik en Duinen 2250703252218
Dent Arts B.V.Thorbeckelaan 2950703687439
Dental Hollands SpoorStationsweg 107
Tandartsgroepspraktijk Jonker, MondhygiënepraktijkLaan van Meerdervoort 1346
Tanden BoutiqueRuychrocklaan 1710702002712
Tandartspraktijk Wateringse VeldOosteinde 51

Leiden 35

The Schans DentistsLammenschansweg 15A0715142100
Van Leeuwen Tandartsen | Tandarts LeidenLammermarkt 2180715898372
Tandarts ZoeterwoudsesingelZoeterwoudsesingel 500715132828
Tandarts Leiden - Leidse TandartsenPerzikweg 1640715135273
Tandartsenpraktijk UnidentBreestraat 610715146004
ElhamPerzikweg 1660715135281
Skydent - Tandartspraktijk LeidenBargelaan 182B0712032474
Tandheelkundig Centrum Leiden + Spoed/Dental EmergencyVrijheidslaan 530715762753
De Mond van LeidenMangoweg 1710623810267
Oude Rijn tandartsen locatie LeidenKorevaarstraat 300712001292
TANDARTSPRAKTIJK LAMMENSCHANSOmegaplantsoen 8260715124516
Orthocenter LeidenDe Laat de Kanterstraat 70715126394
Dental RijnsburgersingelRijnsburgersingel 90715652919
Dento Volente tandartspraktijk, locatie C. HuygenslaanConstantijn Huygenslaan 550715313846
We Smile Tandartsen LeidenHoge Rijndijk 880718080809
Tandartspraktijk De VinkCarry van Bruggenweg 220713645144
Tandartspraktijk van WijckDiamantlaan 174e0715765351
Uitblinkers, kinderverwijspraktijkDiamantlaan 174a0718200201
Praktijk voor Mondhygiëne H.B.NixRijndijkstraat 20715661650
Leidse Hout Tandartsen en MondhygiënistenHoutlaan 590715171628
Tandartspraktijk RathsachMiddelweg 850715133365
Dental Health Plantage B.V.Plantage 100715141874
Hey DentalHaarlemmerstraat 265-2670715690717
De Oude Singel TandartsenKooilaan 550715226040
Tandartspraktijk MerenwijkBuizerdhorst 1030715220164
FlyHealth Turkije | Plastisch Chirurgie | Haartransplantatie | Tandarts | GewichtsverliesKanaalpark 157, 23210686078924
Tandarts Mw.I.E van GrinsvenZoeterwoudsesingel 500715132828
Mondhygiënepraktijk LeidenStevensbloem 2290616000214
De Korte Vliet TandartsenpraktijkBrahmslaan 200715762925
Dento Volente LammenschansLammenschansweg 28
Tandarts-DentistSchipholweg 550644775456
Tandartspraktijk de MolenRosmolen 170718888803
Tandartsengroepspraktijk Het Klooster B.V.Warmonderweg 250715173847
Y. Blok, TandartsLevendaal 870252688380
Mondhygiënepraktijk ConquetZoeterwoudsesingel 500715132828

Zoetermeer 34

OrfeokliniekOrfeoschouw 380793438530
Mondzorgcentrum Meerzicht ZoetermeerMonnikenbos 10793031100
Tandartspraktijk BergmanstrookBergmanstrook 30793315514
Bydorp Tandartsen | Tandarts Zoetermeer | Tandartsenpraktijk DriemanspolderBijdorplaan 4010793031717
Oosterheem Dental willemdreeslaan 271Willem Dreeslaan 2710793416492
De Tandartsenkliniek ZoetermeerDunantstraat 11510797920000
Dental LuxePigmentsingel 40798886330
Tanden Cleanique ZoetermeerOrfeoschouw 300793190622
Poorter DentistsAïdaschouw 10798200333
Orthodontistenpraktijk ZoetermeerPromenadeplein 1190793423632
Tandartspraktijk BordeauxBordeauxstraat 500793432233
Tandartsen NesciohoveNesciohove 1170793511383
Mind Dental B.V.Paletsingel 1180793634420
Dental Center the Leyens ZoetermeerKaagkade 570793413939
DEKO DentalDijkmanschans 20793311112
Tandartsenpraktijk Von Brucken FockParkdreef 520793412949
Tandartspraktijk DostiHazelnootgaarde 240793431388
Max TandartsenJacob Leendert van Rijweg 620793030723
Tandartspraktijk I. BoonaNapelsgeel 1530793611818
Praktijk Voor Parodontologie ZoetermeerJacob Leendert van Rijweg 1250793200348
Mondzorg ZoetermeerNathaliegang 2410793612884
Tandartsenpraktijk StadshartDublinstraat 320797370121
De Mondverzorger | Frida de PleijtOrfeoschouw 380642577969
Mondzorgcentrum OosterheemWillem Dreeslaan 140793629982
Tandartsenpraktijk MeerzichtKorfwater 400793219305
Tandartspraktijk MondzorgexpertsOosterheemplein 10793606105
DenthuijseBlauw-roodlaan 80797630965
Mondhygiënepraktijk PanoramaBoerhaavelaan 400797470232
Mondzorg de WatertorenJuweellaan 1880792002096
NR-TandprothetiekJuweellaan 1880793610300
Praktijk voor Mondhygiene ZoetermeerGaardedreef 1710793211344
Tandarts praktijk K.H. LieEerste Stationsstraat 710793169917
Djiauw TandzorgWillem Dreeslaan 4180793316307
Mondhygiënisten ZoetermeerWillem Dreeslaan 4040793311656

De Hoek 2

Dental 4 allPastoor Onderwaterhof 50174352083
Tandartspraktijk deHoekPostpaertstraat 210174383862

Dit is wat de bedrijven zelf in hun gegevens noemen. Vraag bij twijfel gewoon vrijblijvend na.

Mondhygiënist in andere provincies